Doprava a platba

zásilkovna na pobočku   Doručení na výdejní místo Zásilkovny (ČR)  

Všechny zásilky mohou být doručeny na kterékoliv výdejní místo v České republice. Na výdejním místě si může zásilku vyzvednout kdokoliv, komu bylo svěřeno heslo pro výdej (heslo je zasláno e-mailem nebo SMS zprávou).

Dopravné: 75 Kč (Platba předem na bankovní účet  -  za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu).

Dobírka:  +25 Kč (Platba při převzetí na výdejním místě Zásilkovny.)

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


Balíky loga   Doručení do Balíkovny (ČR)

Balíkovny jsou speciální výdejní místa určená k vyzvednutí balíku Českou poštou. Balíkovny naleznete na poštách nebo u externích partnerů.  Pro vyzvednutí zásilky Vám stačí pouze kód ( občanský průkaz není potřeba ) - může vyzvednout také blízká osoba. Nejrychlejší způsob výdeje zásilky na poště - přednostní vyzvednutí. Na všech přepážkách a depech Balíkovny může zákazník uhradit dobírku platební kartou.

Dopravné: 69 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)

Dobírka: +25 (Platba při převzetí v Balíkovně.)

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


Balíky NP logo_PNG   Balík Na poštu (ČR)

Zvolte si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Česká pošta informuje adresáta o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Pokud si nestíháte balíček vyzvednout, můžete prodloužit dobu jeho uložení na poště.

Dopravné: 88 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)

Dobírka: + 36 Kč (Platba při převzetí na poště.)

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


Balíky DR logo   Balík Do ruky (ČR)

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR. Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e‑mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete ve své poštovní schránce.
 
Dopravné: 108 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)
 
Dobírka: + 36 Kč (Platba při převzetí zásilky.)
 

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


GLS_Logo_2021_RGB_GLSBlue   kurýr GLS (ČR)

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR. Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e‑mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude opakovaně doručován další pracovní den, případně uložen na nejbližší pobočce. 
 
Dopravné: 85 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)
 
Dobírka: + 36 Kč (Platba při převzetí zásilky.)
 
Doprava nad 1.000 Kč zdarma
 

Osobní odběr není možný.

Záleží nám na přírodě

sumava_2739_2 

Pro balení zásilek jsou využívané především jednou použité kartonové krabice ( s výjimkou samotných dárkových krabiček ). 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení