Doprava a platba

Balíky DR logo   Balík Do ruky (ČR)

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR. Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e‑mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete ve své poštovní schránce.
 
Dopravné: 109 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)
 
Dobírka 36 Kč
 

Doprava  nad 1.000 Kč zdarma.


Balíky loga   Doručení do Balíkovny (ČR)

Balíkovny jsou speciální výdejní místa určená k vyzvednutí balíku Českou poštou. Balíkovny naleznete na poštách nebo u externích partnerů.  Pro vyzvednutí zásilky Vám stačí pouze kód ( občanský průkaz není potřeba ) - může vyzvednout také blízká osoba. Nejrychlejší způsob výdeje zásilky na poště - přednostní vyzvednutí. Na všech přepážkách a depech Balíkovny může zákazník uhradit dobírku platební kartou.

Dopravné: 69 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)

Dobírka 36 Kč

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


Balíky NP logo_PNG   Balík Na poštu (ČR)

Zvolte si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Česká pošta informuje adresáta o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Pokud si nestíháte balíček vyzvednout, můžete prodloužit dobu jeho uložení na poště.

Dopravné: 89 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)

Dobírka: + 36 Kč (Platba při převzetí na poště.)

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


GLS_Logo_2021_RGB_GLSBlue   kurýr GLS (ČR)

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR. Před doručením balíku vám bude zaslána SMS nebo e‑mail s předpokládaným termínem doručení. Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude opakovaně doručován další pracovní den, případně uložen na nejbližší pobočce. 
 
Dopravné: 85 Kč (Platba předem na bankovní účet - za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu.)
 
Dobírka: + 36 Kč (Platba při převzetí zásilky.)
 
Doprava nad 1.000 Kč zdarma
 

zásilkovna na pobočku   Doručení na výdejní místo Zásilkovny (ČR)  

Všechny zásilky mohou být doručeny na kterékoliv výdejní místo v České republice. Na výdejním místě si může zásilku vyzvednout kdokoliv, komu bylo svěřeno heslo pro výdej (heslo je zasláno e-mailem nebo SMS zprávou).

Dopravné: 75 Kč (Platba předem na bankovní účet  -  za převodní příkaz není účtován žádný extra poplatek. Můžete zaplatit pohodlně také pomocí QR kódu, který Vám přijde po odeslání objednávky na Vaši e-mailovou adresu).

Dobírka:  +30 Kč (Platba při převzetí na výdejním místě Zásilkovny.)

Doprava nad 1.000 Kč zdarma


 

 Osobní odběr není možný.

Záleží nám na přírodě

sumava_2739_2 

Pro balení zásilek jsou využívané především jednou použité kartonové krabice ( s výjimkou samotných dárkových krabiček ).