Příběh

ajurvedskycaj_pribeh_foto

Už odmalička jsem byla vedena k lásce k přírodě, kterou se snažím dále podporovat také u svých dětí (ať už se jedná o lásku a respekt ke všemu živému či pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu a cenným darům přírody). Velkou část dětství jsem strávila v malebné vísce ve Slezských Beskydech. Obdivovala jsem zde nejen krásu čisté přírody, ale zároveň i poznávala sílu a energii, kterou můžeme z přírody načerpat. Zahrádka plná plodin a bylinek se pro mě stala inspirací, ale i místem odpočinku a relaxace. Tím jsem získala svou první lásku a vášeň. Místní babička se pro mě stala velkou učitelkou v oblasti poznávání voňavých darů přírody i jejích využití. Už tehdy ve mně rostla myšlenka života obklopeného přírodou.

Jako velký milovník bylinek a čajů obecně jsem později při pravidelných návštěvách prodejen zdravé výživy měla většinou o sortimentu nákupu jasno. Nicméně chuť jednodruhových bylinných čajů mne zpravidla neuspokojila. S radostí jsem tak zkoušela míchání více bylinek dohromady a vytváření pro mě oblíbených variací. Při hledání vyvážených přírodních chutí jsem objevila směsi obsahující kromě bylin samotných také koření a ovoce – jakožto základ ajurvédských čajů. Tyto netradiční kombinace inspirované prastarou indickou naukou jsem si zamilovala nejen pro jejich zajímavou chuť a vůni, ale také pro vlastní blahodárný vliv.

Vždy jsem usilovala o život v souladu a rovnováze, ať už po tělesné či duševní stránce. A přesně takové je ajurvédské myšlení, které se mi stalo životní inspirací. Začala jsem pociťovat, jak je pro mne důležité žít život v harmonii. Nicméně nabídka těchto produktů v prodejnách mi nestačila a stále více jsem hledala možnosti širšího výběru.

A tak vznikla první myšlenka k založení vlastního obchůdku. Ve spolupráci se stejně naladěnými milovníky přírody a bylinek jsme si pro vás připravili vlastní kolekci těch nejlepších vybraných bylinných variací. Bylinky jsou zde vhodně a netradičně kombinované a léty prověřené variace příměsí výslednou chuť i vůni výrazně obohacují. Během dlouholetých výrobních zkušeností se ustálili ověření dodavatelé všech surovin. Nejvyšší kvalita, zdravotní nezávadnost i bezpečnost jsou pro nás prioritou.

UDĚLEJTE SI ČAS NA PŘÍJEMNÝ RITUÁL

V životě stále někam spěcháme. O to více pak toužíme po klidu a chvilce pro sebe. Usaďte se na vaše oblíbené místo, uchopte do dlaní svůj milovaný hrnek s  voňavým bylinným čajem… a jeho chuť a vůně vás přenese daleko od starostí všedních dnů. Pokud máte rádi společnost, přizvěte k tomuto malému soukromému rituálu i své přátele a užívejte si tyto cenné chvíle.